O inwestycji

Topolowe Osiedle to nowoczesna, luksusowa inwestycja
14 szeregowych domów jednorodzinnych o powierzchni 96,3 m2
z pozwoleniem na użytkowanie. Położona w Brzezince - prestiżowej, bezpiecznej i spokojnej dzielnicy Mysłowic usytuowanej w samym Centrum Śląska!

Osiedle odpowiednie zarówno dla osób aktywnych zawodowo, ceniących odpoczynek, jak i rodzin z dziećmi.

Doskonała lokalizacja, doświadczeni projektanci oraz architekci, najwyższej klasy firma wykonawcza, wysokiej jakości materiały umożliwiły stworzenie doskonałego, niepowtarzalnego osiedla.

Budynki w kształcie prostokąta zlokalizowane są w centralnej części działek 3115/2 oraz 3116/2 i rozciągają się na całą ich długość.
Domki wraz z zagospodarowaniem terenu posiadają formę architektoniczną o wysokich walorach użytkowych i estetycznych dostosowaną do obecnie obowiązujących standardów dla tego typu obiektów.

Wszystkie zastosowane w projekcie materiały, rozwiązania techniczne i urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa PPOŻ i BHP (posiadają odpowiednie atesty i aprobaty).

STAN DEWELOPERSKI - WYKOŃCZENIE BUDYNKU WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Każdy z domów wyposażony jest w następujące instalacje:

  • wody,
  • gazu,
  • kanalizacji sanitarnej,
  • CO wraz z grzejnikami oraz kotłem gazowym kondensacyjnym,
  • elektrycznej wraz z instalacją opraw gniazd i włączników, przeciwporażeniową, odgromową, ochrony przepięciowej,
  • TV/SAT

Wygodna wewnętrzna droga dojazdowa o szerokości 6 metrów . Dla mieszkańców każdego z 14 domków jednorodzinnych zaprojektowano po dwa miejsca parkingowe. Wszystkie nawierzchnie zostaną utwardzone. Droga dojazdowa oraz powierzchnie przed wejściami głównymi do domów wykonane zostaną z kostki betonowej oraz geokraty. Każda z nieruchomości zostanie wydzielona ogrodzeniem w części ogrodowej. Każda nieruchomość będzie posiadała własną księgę wieczystą.